Отвори го главното мени

Промени

Додадени 10 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: os:1712-æм аз
[[nrm:1712]]
[[oc:1712]]
[[os:1712-æм аз]]
[[pi:१७१२]]
[[pl:1712]]
2.498

уредувања