Отвори го главното мени

Промени

Додадени 10 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: os:1521-æм аз
[[nrm:1521]]
[[oc:1521]]
[[os:1521-æм аз]]
[[pi:१५२१]]
[[pl:1521]]
2.498

уредувања