Разлика помеѓу преработките на „Бабино“

Додадени 13 бајти ,  пред 14 години
нема опис на уредувањето
(Бот-форматирање на селата.)
 
| популација=
| поштенски број=
| надморска височина=800
| географска широчина=
| географска должина=
== Демографија ==
 
== Општествени институции == Biblioteka
 
== Администрација и политика ==
Анонимен корисник