Разлика помеѓу преработките на „Автократија“

Одземен 1 бајт ,  пред 10 години
с
Бот Додава: bg:Автокрация Брише: ru:Автократия Менува: sv:Envälde
с (Бот Додава: ceb:Awtokrasya)
с (Бот Додава: bg:Автокрация Брише: ru:Автократия Менува: sv:Envälde)
 
[[ast:Autocracia]]
[[bg:Автокрация]]
[[bs:Autokratija]]
[[ca:Autocràcia]]
[[pl:Autokracja]]
[[pt:Autocracia]]
[[ru:Автократия]]
[[sh:Autokracija]]
[[simple:Autocracy]]
[[sl:Avtokracija]]
[[sr:Аутократија]]
[[sv:AutokratiEnvälde]]
[[uk:Автократія]]
[[zh:独裁]]
24.401

уредување