Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Усмено општење“

с
Бот Додава: pt:Categoria:Comunicação oral
(интервики, кат)
с (Бот Додава: pt:Categoria:Comunicação oral)
[[ka:კატეგორია:ზეპირი მეტყველება]]
[[nn:Kategori:Muntleg kommunikasjon]]
[[pt:Categoria:Comunicação oral]]
[[ru:Категория:Речевая коммуникация]]
[[sl:Kategorija:Ustno sporazumevanje]]
109.264

уредувања