Разлика помеѓу преработките на „Европска вселенска агенција“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: zh:欧洲空间局
с (Бот Додава: fo:ESA)
с (Бот Менува: zh:欧洲空间局)
[[uk:Європейське космічне агентство]]
[[vi:Cơ quan vũ trụ Châu Âu]]
[[zh:欧洲航天空间局]]
[[zh-min-nan:Europa Thài-khong Chóng-sú]]
3.109

уредувања