Разлика помеѓу преработките на „Припечене“

Додадени 63 бајти ,  пред 11 година
+ никулец
(+шаблон -надкат + бг)
(+ никулец)
== Надворешни врски ==
 
{{Населено место-Бугарија-никулец}}
 
{{Населени места во Општина Петрич}}
 
5.612

уредувања