Разлика помеѓу преработките на „Боровичене“

Додадени 65 бајти ,  пред 11 година
+ никулец
(+шаблон -надкат + бг)
(+ никулец)
 
== Надворешни врски ==
 
{{Населено место-Бугарија-никулец}}
{{Населени места во Општина Петрич}}
 
5.612

уредувања