Разлика помеѓу преработките на „Долно Дреново“

Додадени 64 бајти ,  пред 12 години
+ никулец
(шаблон+кат)
(+ никулец)
 
{{Населени места во Општина Грмен}}
{{Населено место-Бугарија-никулец}}
 
[[Категорија:Населени места во Општина Грмен]]
5.612

уредувања