Разлика помеѓу преработките на „Обидим“

Додадени 64 бајти ,  пред 11 година
с
+ никулец
с (Бот Додава: bg:Обидим, en:Obidim, ru:Обидим)
с (+ никулец)
== Надворешни врски ==
 
{{Населено место-Бугарија-никулец}}
{{Населени места во Општина Банско}}
 
5.612

уредувања