Разлика помеѓу преработките на „Димитар Стојанов - Мире“

нема опис на уредувањето
с
 
{{Македонија-политичар-никулец}}
{{Претседатели на СР Македонија}}
 
{{Претседател на Собранието на Социјалистичка Република Македонија}}