Разлика помеѓу преработките на „Раздол“

Одземен 1 бајт ,  пред 11 година
+ Населени места во Општина Струмјани
(+ Населени места во Општина Струмјани)
 
== Надворешни врски ==
 
{{Населени места во Општина Струмјани}}
{{Населено место-Бугарија-никулец}}
 
[[Категорија: Села во Општина Струмјани]]
[[Категорија: Села во Пиринска Македонија]]
[[Категорија: Села во Македонија]]
[[Категорија: Села во Република Бугарија]]
 
[[bg:Раздол]]
5.612

уредувања