Категорија:260-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: pt:Categoria:Década de 260
с (Бот Додава: an, ar, be-x-old, br, bs, cy, de, es, et, eu, gan, gd, id, io, ja, mr, ms, ro, ru, sk, sr, su, sv, th, tr, tt, uk, zh)
с (Бот Додава: pt:Categoria:Década de 260)
[[mr:वर्ग:इ.स.चे २६० चे दशक]]
[[ms:Kategori:260-an]]
[[pt:Categoria:Década de 260]]
[[ro:Categorie:Anii 260]]
[[ru:Категория:260-е]]
46.384

уредувања