Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1020-ти“

Додадени 33 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: pt:Categoria:Década de 1020
с (Бот Додава: an, ar, be-x-old, bs, cy, de, es, et, eu, gan, gd, id, io, ja, mr, nn, ro, ru, simple, sk, sr, su, sv, tr, tt, uk, vi, zh, zh-yue)
с (Бот Додава: pt:Categoria:Década de 1020)
[[mr:वर्ग:इ.स.चे १०२० चे दशक]]
[[nn:Kategori:1020-åra]]
[[pt:Categoria:Década de 1020]]
[[ro:Categorie:Anii 1020]]
[[ru:Категория:1020-е]]
46.384

уредувања