Разлика помеѓу преработките на „Џејмс Стјуарт“

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: vi:James Stewart
с (- wrong iwiki)
с (Бот Додава: vi:James Stewart)
[[he:ג'יימס סטיוארט]]
[[hr:James Stewart]]
 
[[hu:James Stewart]]
[[id:James Stewart (aktor)]]
[[tr:James Stewart]]
[[uk:Джеймс Стюарт]]
[[vi:James Stewart]]
[[zh:詹姆斯·史都華]]
18.766

уредувања