Геотермална енергија: Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: gl:Enerxía xeotérmica)
с (Бот Додава: vi:Năng lượng địa nhiệt)
[[tr:Jeotermal enerji]]
[[uk:Геотермальна енергетика]]
[[vi:Năng lượng địa nhiệt]]
[[zh:地熱能]]
18.766

уредувања