Отвори го главното мени

Промени

Додадени 8 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: hi:१७१२
[[gl:1712]]
[[he:1712]]
[[hi:1712१७१२]]
[[hr:1712.]]
[[ht:1712 (almanak gregoryen)]]
423

уредувања