Разлика помеѓу преработките на „Марли ле Роа“

Одземени 2 бајти ,  пред 11 година
a
с (Бот Додава: sv:Marly-le-Roi)
(a)
{{French commune|nomcommune=Марли-ле-Роа|
région=[[Ил-дед-Франс (регион)|Ил-де-Франс]] |
département=[[Ивелин]]|
arrondissement=Сен-Жермен-ан-Ле|
Анонимен корисник