Химачал Прадеш: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: la:Himachal Pradesh
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: war:Himachal Pradesh)
с (Бот Додава: la:Himachal Pradesh)
[[kn:ಹಿಮಾಚಲ ಪ್ರದೇಶ]]
[[ko:히마찰프라데시 주]]
[[la:Himachal Pradesh]]
[[lt:Himačal Pradešas]]
[[ml:ഹിമാചല്‍ പ്രദേശ്‌]]
18.766

уредувања