Разлика помеѓу преработките на „1983 во науката“

Одземени 176 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Брише: mk:1983 во науката
с (Бот додава: интервики врски)
с (Бот Брише: mk:1983 во науката)
[[he:1983 במדע]]
[[hu:1983 a tudományban]]
[[pl:1983 w nauce]]
[[sv:Vetenskapsåret 1983]]
 
 
[[en:1983 in science]]
[[fr:1983 en science]]
[[he:1983 במדע]]
[[hu:1983 a tudományban]]
[[mk:1983 во науката]]
[[pl:1983 w nauce]]
[[sv:Vetenskapsåret 1983]]
6.013

уредувања