Разлика помеѓу преработките на „Список на ѕвезди во соѕвездието Скорпија“

с
Бот менува: cite web -> цитирана веб страница
(нова)
 
с (Бот менува: cite web -> цитирана веб страница)
 
==Референци==
*{{цитирана веб страница
*{{cite web
| last = ESA
| authorlink = European Space Agency
| url = http://cdsweb.u-strasbg.fr/viz-bin/Cat?I/239
| accessdate = 2006-12-26 }}
*{{цитирана веб страница
*{{cite web
| last = Kostjuk
| first = N. D.
| url = http://cdsweb.u-strasbg.fr/viz-bin/Cat?IV/27
| accessdate = 2006-12-26 }}
*{{цитирана веб страница
*{{cite web
| last = Roman
| first = N. G.
941.847

уредувања