Разлика помеѓу преработките на „Хајашиева патека“

Додадени 42 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: cite journal -> цитирано списание
(нова)
 
с (Бот менува: cite journal -> цитирано списание)
 
==Референци==
*{{цитирано списание
*{{Cite journal
| last = Hayashi
| first = C.
| date = 1961
}}
*{{цитирано списание
*{{Cite journal
| volume = 4
| issue = 1
941.847

уредувања