Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Пет столба“

с
с (Бот Додава: sc Брише: jbo, szl, ur Менува: dv)
[[Категорија:Основни податоци за Википедија|{{СТРАНИЦА}}]]
 
[[als:Wikipedia:Richtlinien]]
[[ar:ويكيبيديا:الركائز الخمسةالخمس]]
[[az:Vikipediya:Beş əsas prinsip]]
[[bar:Wikipedia:Im Prinzip]]
2.317

уредувања