Албум во живо: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: ca:Àlbum en directe
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: nl:Livealbum)
с (Бот Додава: ca:Àlbum en directe)
 
[[ar:ألبوم مباشر]]
[[ca:Àlbum en directe]]
[[da:Livealbum]]
[[de:Live-Album]]
109.264

уредувања