Албум во живо: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: nl:Livealbum
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: ro:Album în concert)
с (Бот Додава: nl:Livealbum)
[[it:Album live]]
[[ja:ライブ・アルバム]]
[[nl:Livealbum]]
[[nn:Konsertalbum]]
[[no:Konsertalbum]]
10.025

уредувања