Разлика помеѓу преработките на „ОУ „Славчо Стојменски“ - Виница“

с
нема опис на уредувањето
с
==Надворешни врски==
*[http://www.schools.edu.mk/ Портал на основни и средни училишта во Република Македонија]
*[http://www.mon.gov.mk/ ОфицијалнаОфицијално веб страница-место на Министерството за образование и наука]
 
{{виница-никулец}}
 
[[Категорија:Основни училишта во општина Виница]]
13.850

уредувања