Монтефредане: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: uk:Монтефредане
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Нова страница)
 
с (Бот Додава: uk:Монтефредане)
 
[[en:Montefredane]]
[[es:Montefredane]]
[[eo:Montefredane]]
[[es:Montefredane]]
[[fr:Montefredane]]
[[it:Montefredane]]
[[hu:Montefredane]]
[[nlit:Montefredane]]
[[ja:モンテフレーダネ]]
[[nap:Montefredane]]
[[itnl:Montefredane]]
[[pl:Montefredane]]
[[pt:Montefredane]]
[[ru:Монтефредане]]
[[uk:Монтефредане]]
[[vo:Montefredane]]
109.264

уредувања