Шалон ан Шампањ: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 13 години
Шалон ан Шампањ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Шалон ан Шампањ)
(Шалон ан Шампањ)
région=[[Шампањ-Арден]] |
département=[[Марна]] |
arrondissement=ЃалонШалон ан Шампањ|
canton= |
insee=51108
755

уредувања