Централна дивизија (НБА): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Менува: es:División Central de la NBA
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: pt:Divisão Central (NBA) Менува: hu:Központi csoport (NBA))
с (Бот Менува: es:División Central de la NBA)
[[de:Central Division]]
[[en:Central Division (NBA)]]
[[es:División Central (de la NBA)]]
[[fr:Division Centrale]]
[[gl:División Central]]
46.384

уредувања