1480-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: sah:1480-с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ar, ast, be-x-old, br, bs, ca, cv, cy, da, de, es, et, eu, fi, fr, gan, gd, hr, hu, id, io, is, it, ja, jv, ka, ko, ksh, la, lt, mr, ms, nl, nn, no, nrm, pt, ro, ru, scn, simple, sk, sl, sq, su, sv, uk, uz, zh, zh-yue)
с (Бот Додава: sah:1480-с)
[[ro:Anii 1480]]
[[ru:1480-е]]
[[sah:1480-с]]
[[scn:1480ini]]
[[simple:1480s]]
3.781

уредување