Љубка Рондова: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 13 години
родена 24 август
с (с)
(родена 24 август)
опис= пејачка|
наставка=а |
роден-дата= [[24 август]] [[1936]] |
роден-место=[[Шестево]] ([[Егејска Македонија]]), [[Грција]] |
починал-дата= |
5.612

уредувања