Љубка Рондова: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 13 години
с
(Надворешни врски)
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.youtube.com/watch?v=nErQW32UxAQ&feature=related Интервју со Љубка Рондова во “Операција„Операција Слава”Слава“ дел 1]
* [http://www.youtube.com/watch?v=jZmN8K_1Mfk Интервју со Љубка Рондова во “Операција„Операција Слава”Слава“ дел 2]
 
[[Категорија:Бугари]]
13.850

уредувања