Разлика помеѓу преработките на „518“

Додадени 12 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: tk:518; cosmetic changes
с (Отстрането уредувањето на 77.29.2.83, вратено на последната верзија на Escarbot)
с (Бот Додава: tk:518; cosmetic changes)
== Починале ==
*
 
[[Категорија:6 век]]
 
[[sw:518]]
[[th:พ.ศ. 1061]]
[[tk:518]]
[[tr:518]]
[[tt:518]]