Разлика помеѓу преработките на „Правен факултет „Јустинијан I“ - Скопје“

с
асд
с (асд)
*Секретaријaт и библиотекa
 
 
[[Категорија:Универзитет Св. Кирил и Методиј]]
==Професори кои предавале на факултетот ==
*[[Стеван Габер]]
*[[Љубомир Фрчкоски]]
*[[Ѓорге Иванов]]
 
{{Факултети на УКИМ}}
 
[[Категорија:УниверзитетФакултети при Универзитетот Св. Кирил и Методиј]]
13.850

уредувања