Луј де Лабурдоне: Разлика помеѓу преработките

Додадени 45 бајти ,  пред 13 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (с)
[[ro:Louis-Charles Mahé de La Bourdonnais]]
[[ru:Лабурдонне, Луи Шарль де]]
[[sv:Louis-Charles Mahé de La Bourdonnais]]
6.057

уредувања