Јусуп Абдусаломов: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: de:Jussup Abdussalomow
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: pt:Yusup Abdusalomov)
с (Бот Додава: de:Jussup Abdussalomow)
[[Категорија:Таџикистански борачи]]
 
[[de:Jussup Abdussalomow]]
[[en:Yusup Abdusalomov]]
[[ja:ユスプ・アブドサロモフ]]
59.415

уредувања