Разлика помеѓу преработките на „Лемба“

Додадени 125 бајти ,  пред 12 години
с
interwiki
(нова)
 
с (interwiki)
[[Категорија:Етнички групи]]
[[Категорија:Јудаизам]]
 
[[de:Lemba]]
[[es:Lemba (tribu)]]
[[fr:Lemba (ethnie)]]
[[it:Lemba]]
[[he:למבה]]
[[pl:Lemba]]
[[pt:Lemba]]
[[fi:Lemba]]
284

уредувања