Разлика помеѓу преработките на „Франц Лист“

Додаден 21 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Додава: nah:Franz Liszt
с (Бот: Интервики за избрани статии за hu:Liszt Ferenc)
с (Бот Додава: nah:Franz Liszt)
 
{{Link FA|uk}}
 
{{Link FA|hu}}
 
[[an:Franz Liszt]]
[[he:פרנץ ליסט]]
[[hr:Franz Liszt]]
[[hu:Liszt Ferenc]] {{Link FA|hu}}
[[io:Franz Liszt]]
[[is:Franz Liszt]]
[[lt:Ferencas Listas]]
[[mn:Ференц Лист]]
[[nah:Franz Liszt]]
[[nl:Franz Liszt]]
[[nn:Franz Liszt]]
3.109

уредувања