1590-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: sah:1590-с
с (Бот Додава: ar, ast, be, be-x-old, br, bs, ca, cv, cy, da, de, es, et, eu, fi, fr, ga, gan, gd, hr, hu, id, io, is, it, ja, jv, ka, ko, ksh, la, lt, mr, ms, nl, no, nrm, os, pt, ro, ru, scn, simple, sk, sl, sq, su, sv, ta, uk, uz, zh, zh-yu)
с (Бот Додава: sah:1590-с)
[[ro:Anii 1590]]
[[ru:1590-е]]
[[sah:1590-с]]
[[scn:1590ini]]
[[simple:1590s]]
58.155

уредувања