12 (број): Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 13 години
с
Бот Додава: lv:12 (skaitlis)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: simple:12 (number))
с (Бот Додава: lv:12 (skaitlis))
[[lmo:Nümar 12]]
[[lt:12 (skaičius)]]
[[lv:12 (skaitlis)]]
[[ms:12 (nombor)]]
[[myv:12 (ловома вал)]]
18.766

уредувања