15 век п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 13 години
с
Бот Додава: id:Abad ke-15 SM
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: be, bg, bs, ca, cs, de, el, eo, es, eu, fa, fi, fr, he, hr, hu, io, it, ja, ka, ko, lt, ms, nl, pl, pt, ro, ru, sh, sk, sq, sr, sv, zh)
с (Бот Додава: id:Abad ke-15 SM)
[[hr:15. stoljeće p. n. e.]]
[[hu:I. e. 15. század]]
[[id:Abad ke-15 SM]]
[[io:15ma yar-cento aK]]
[[it:XV secolo a.C.]]
59.415

уредувања