Рожен: Разлика помеѓу преработките

Одземени 144 бајти ,  пред 13 години
+ шаблон - надкат.
(+ шаблон - надкат.)
== Надворешни врски ==
 
[[Категорија:{{Населени Селаместа во Општина Сандански]]}}
 
[[Категорија: Села во Пиринска Македонија]]
[[Категорија: Села во МакедонијаОпштина Сандански]]
[[Категорија: Села во Република Бугарија]]
 
[[bg:Рожен (село)]]
5.612

уредувања