Разлика помеѓу преработките на „1983 во науката“

Додадени 176 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава: интервики врски
с (Бот Додава: fr, he, hu, pl, sv)
с (Бот додава: интервики врски)
[[he:1983 במדע]]
[[hu:1983 a tudományban]]
[[pl:1983 w nauce]]
[[sv:Vetenskapsåret 1983]]
 
 
[[en:1983 in science]]
[[fr:1983 en science]]
[[he:1983 במדע]]
[[hu:1983 a tudományban]]
[[mk:1983 во науката]]
[[pl:1983 w nauce]]
[[sv:Vetenskapsåret 1983]]
941.847

уредувања