Разлика помеѓу преработките на „Љубомир Фрчкоски“

Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: de:Ljubomir Frčkoski
с (с)
с (Бот Додава: de:Ljubomir Frčkoski)
[[Категорија:Родени во Скопје]]
[[Категорија:Скопјани]]
 
 
[[bg:Любомир Фръчковски]]
[[de:Ljubomir Frčkoski]]
[[en:Ljubomir Frčkoski]]
[[pl:Ljubomir Frčkovski]]
10.025

уредувања