1007: Разлика помеѓу преработките

Додадени 8 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Менува: hi:१००७
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: gan:1007年)
с (Бот Менува: hi:१००७)
[[gl:1007]]
[[he:1007]]
[[hi:1007१००७]]
[[hr:1007.]]
[[ht:1007 (almanak jilyen)]]
4.126

уредувања