Разлика помеѓу преработките на „Надворешна Монголија“

с
Бот Додава: pt:Mongólia Exterior
(+)
с (Бот Додава: pt:Mongólia Exterior)
[[en:Outer Mongolia]]
[[es:Mongolia Exterior]]
[[ko:외몽고]]
[[he:מונגוליה החיצונה]]
[[ko:외몽고]]
[[nl:Buiten-Mongolië]]
[[pl:Mongolia Zewnętrzna]]
[[pt:Mongólia Exterior]]
[[wuu:外蒙古]]
[[zh:外蒙古]]
3.781

уредување