600-ти: Разлика помеѓу преработките

Одземени 13 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Брише: en:600s
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (iwiki)
с (Бот Брише: en:600s)
[[Категорија:7 век]]
[[Категорија:600-ти]]
 
[[en:600s]]
4.126

уредувања