1970-ти: Разлика помеѓу преработките

Одземени 13 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Менува: cs:1970-1979
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: cs:70. léta 20. století)
с (Бот Менува: cs:1970-1979)
[[bs:1970te]]
[[ca:Dècada del 1970]]
[[cs:70. léta 20. století1970-1979]]
[[cv:1970-мĕш çулсем]]
[[cy:1970au]]
24.401

уредување