Разлика помеѓу преработките на „2062“

Додадени 182 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: bat-smg, bh, gan, it, lt, ms, nah, new, nn, pi, sk, tt
с (fix iwiki)
с (Бот Додава: bat-smg, bh, gan, it, lt, ms, nah, new, nn, pi, sk, tt)
[[Категорија:21 век]]
 
[[bat-smg:2062]]
[[bh:२०६२]]
[[gan:2062年]]
[[it:2062]]
[[lt:2062 m.]]
[[ms:2062]]
[[nah:2062]]
[[new:२०६२]]
[[nn:2062]]
[[pi:२०६२]]
[[pt:2062]]
[[sk:2062]]
[[tt:2062]]
4.126

уредувања