Разлика помеѓу преработките на „Георги Прванов“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: ko:게오르기 퍼르바노프
с (шаблон lang)
с (Бот Менува: ko:게오르기 퍼르바노프)
[[it:Georgi Părvanov]]
[[ja:ゲオルギ・パルヴァノフ]]
[[ko:게오르기 파르바노프퍼르바노프]]
[[la:Georgius Parvanov]]
[[lt:Georgi Parvanov]]
58.155

уредувања